Terasos lentos iš termiškai apdorotos medienos.
Terasos lentos iš suomiškos termiškai modifikuotos ir aukštos kokybės termiškai apdorotos medienos. Terasos lentos iš termiškai apdorotos medienos yra optimalus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie nori turėti kokybišką terasą ir kuriems svarbus terasos ilgaamžiškumas ir ekologiškumas.
www.terasoslentos.lt
Lauko dailylentės iš termiškai apdorotos medienos.
Lauko dailylentės ir fasado lentos iš suomiškos termiškai modifikuotos ir aukštos kokybės termiškai apdorotos medienos. Fasado dailylentės iš termo medienos yra labai stabilios, jos nesitraukia ir nesiplečia, nesiriečia ir neskylinėja. Fasado dailylenčių montavimas yra lengvas, o priežiūra paprasta.
www.fasadodailylentes.lt
Terasos lentos iš medžio plastiko kompozito WPC.
Elegantiško dizaino, aukštos kokybės ir didelio atsparumo terasos lentos iš medžio plastiko kompozito WPC. Unikalų medžio kompozito mišinį sudaro 65% medienos pluoštas ir 35% polietilenas, todėl tai yra išskirtinės kokybės medžiaga, kuri neturi Europoje sau lygių. Pagaminta Prancūzijoje, garantija 25 metai!
www.terasulentos.lt
Pjauti medienos gaminiai iš termiškai apdorotos medienos.
Termiškai apdorota mediena yra nuostabi medžiaga, kuri pritaikoma lauko ir vidaus apdailoje bei gamyboje. Termo mediena naudojama terasoms, fasadams, stogams, tvoroms, pavėsinėms, suolams, balkonams, pirtims, kubilams, masyvo grindims, langams, durims, baldams, žaislams ir t.t..
www.termomediena.lt
Terasos ir fasado lentos tinkančios Lietuvos klimatui.
Ganėtinai atšiauriam ir nepastoviam Lietuvos klimatui geras ir tinkamas pasirinkimas, tai terasinės lentos bei lauko dailylentės iš termo medienos. Termo mediena pjauta iš PEFC™ sertifikuoto miško, atestuota ir sertifikuota KOMO®, bei termiškai apdorota Suomijoje. Todėl puikiai išlaiko savo formą ir spalvą!
www.termomedis.lt
Viskas lauko terasoms ir mediniams namų fasadams.
UAB "NVGroup" pirmoji alternatyvių medžiagų tokių kaip: termo mediena, medžio kompozitas, tvirtinimo elementai, natūralus ceolitas, natūralios baseinų ir tvenkinių priežiūros priemonės, tiekėja Lietuvoje. Įmonė pastoviai ieško ir populiarina ekologiškesnių medžiagų naudojimą, bei rūpasi jų prieinamumu Lietuvoje.
www.nvg.lt
Natūralus ceolitas žolynų bei vejų apželdinimui.
Ceolitas yra natūralus mineralas, pasižymintis išskirtinėmis fizinėmis savybėmis, kurios susidarė dėl šio mineralo ypatingos kristalinės struktūros. Ceolitas yra plačiai naudojamas žemės ūkyje, gyvulininkystės fermose, statybose, aplinkos apsaugoje, vandens ir dujų valyme bei daugelyje kitų pramonės šakų.
www.ceolitas.lt